iPad Servis

iPad Servis ve Tamir Hizmetleri

 

iPad modellerinin neredeyse tamamına servis hizmeti vermekteyiz. Teknik servis merkezimize gelen iPad’lerin arızaları genellikle; ön cam kırılması (dokunmatik), kablosuz ağları algılamaması, dokunmatik çalışmıyor gibidir. Tüm arızalar için hizmet veren uzman teknisyenlerimiz, iPad’inizin herhangi bir arızası için bize ulaştığında sizi en doğru yönlendirecek kişilerdir. Bu yüzden sorunlara daha iyi odaklanabilmemiz açısından cihazınızın servis öncesi tüm sorunlarının teknisyene bildirilmesi önem teşkil eder.

Onarım sırasında ve yedek parça kullanımında Apple tarafından önerilmeyen bir durum ortaya çıkmamasına özen gösterilir. Bu sayede servis deneyimi en verimli şekilde sonuçlanması hedeflenmektedir.

Yedek parçaları servis orijinali seçmeye özen gösteriyoruz. Düşük kaliteli yan sanayi ürünlerin cihazlarda kullanımı mevcut cihazın diğer parçalarına zarar verme olasılığı var. Ayrıca ucuz olsun diye düşük kalite ürün kullanmak kısa sürede o parçanın tekrar değişmesiyle sonuçlanır. Size uygun bir iPad modeli satın almak isterseniz Apple’ın sayfasını ziyaret edebilirsiniz. https://www.apple.com/tr/ipad/compare/

iPad Servis işleyişi nasıldır?

Arızalı iPad, servisimize gelir, müşteri şikayetleri değerlendirilir, servis işlemleri müşteri isteği doğrultusunda başlatılır. Onarım sonuçlandırılır ve test edilir. Tüm testlerden geçmişse müşteriye bilgisi verilir ve işlem sonuçlandırılır.

iPad Tamiri Nasıl Yapılır?

iPad Tamir işlemlerinde kullanılan tüm parçaların orijinal olması çok önemlidir. Orijinal parçalarla tamir edilen iPad’lerin tekrar sorun çıkarma olasılığı düşer. iPad tamiri konusunda uzman, deneyimli ve eğitimli teknisyenlerimize her konuda danışabilirsiniz. Arızalı iPad’iniz için yan sanayi parça kullanılması, ya da işçiliğin kötü olması size daha fazla masraf çıkaracağından kesinlikle orijinal parça kullanılmasını öneriyoruz.

ipad tamir ve ipad servis

Önceden işlem gören iPad’leri servisinize kabul ediyor musunuz?

Önceden işlem/tamir gören cihazları servisimize şartlı kabul ediyoruz. Müdahale görmüş arızalı cihazların tekrar servise gelmesi durumunda servis ve tamir işlemleri sırasında farklı problemler çıkarabilme ihtimalleri var. Bu durumda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

iPad Servis ve Tamir işlemleri ne kadar sürer?

Yapılan işlemlere göre farklılık gösterebilir. Örneğin dokunmatik panel değişimi 1-2 iş günü içinde sonuçlandırılır. Servisimizdeki yoğunluk ve yedek parça durumuna göre süreçte değişimler gözlemlenebilir.

iPad Servis ve Tamir işlemlerinde kullanılan parçalar orijinal mi?

Arızalı iPad cihazların onarımında kullanılan parçaların servis orijinali olmasına özen gösteriyoruz. Bazı durumlarda (örn. kasa değişimi) yedek parça orijinaline ulaşamayabiliyoruz. Bu durumda müşteriye orijinal olmayan parçanın dezavantajları anlatılır istek doğrultusunda hareket edilir.

iPad ön cam değişimi ve tamiri nasıl yapılır?

Ön cam değişimi diye adlandırılan, aslında dokunmatik panel değişimi olan bu işlemde kırılan iPad dokunmatik paneli ısı vurularak kasadan ayrılır. Daha sonra kasada kalan kırık cam parçacıkları temizlenir. Yeni dokunmatik panel kasaya çift taraflı özel bantlar ve özel yapıştırıcılarla yapıştırılır ve sabitlenir. Bu işlem genellikle 4-6 saat sürebilir.

iPad açılmıyor, görüntü yok ne yapmak gerekir?

Görüntü gelmeyen iPad’lerin anakart üzerindeki görüntü ile ilgili bazı entegrelerin zarar görmüş olma ihtimali yüksek oluyor. Aslında çok geniş bir konu olan görüntü yok açılmıyor problemi için cihazın detaylı şekilde incelenmesi gerekmektedir. İnceleme sonrasında teknisyenlerimiz sizi doğru şekilde yönlendireceklerdir.

iPad çabuk şarj bitiyor tamiri nasıl yapılır?

Elektronik her cihazda sıkça rastlanan bir durumdur, sıklıkla batarya/pil kaynaklı olduğu düşünülen bu sorun aslında anakart güç kontrol entegresi sorunu olabildiği gibi başka ciddi sorunların habercisi de olabilir.

Çabuk şarj biten iPad için gerekli kontrollerin yapıldıktan sonra müşterinin bilgisine sunan yetkili personelimiz müşteriye en doğru bilgiyi bu aşamalardan sonra verebilir.

iPad servisinde garantili işçilik ve yedek parçalar

Teknisyenlerimize o kadar güveniyoruz ki, işçilik dahil olmak üzere yedek parçalarımız ayrıca garantilidir. Arkasında durmadığımız hiç bir işe adımımızı atmıyoruz.

iPad Servis ve Tamir Hizmetleri

Hangi model iPad olursa olsun, özel servis olarak tüm bu sorunları kökünden çözüyoruz. Uzun yılların verdiği deneyimler sayesinde Apple servis ihtiyaçlarınızı anında tespit ediyor ve bu sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Müşteri memnuniyeti en önemli prensibimiz olduğu için sizlere tamir öncesinde de hizmet veriyoruz. Telefonunuzu tamire yollamadan önce onarım ve bakım departmanında görevlendirilen personellerimiz ile iletişime geçebilir ve personellerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 

Sevdiklerinizle İletişimi Koparmayın...

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.