“Üst cam / Dokunmatik Değiştirdiğimizde Dokunmatik Hassasiyeti Yaşamazsınız. DEMİRADA Servis Olarak Orijinal Üst Cam / Dokunmatik Değişimi Yapıyoruz. Bu işlemi Yaparkende Yüksek Teknoloji ve Fabrikasyon Üretim Teknik ve Malzemelerini Kullanıyoruz. Orjinal Fabrikasyon İmalatta Kullanılan”OCA DOUBLE SİDED TAPE”Malzemesi ve “AUTOCALVE HİGH VACUM”Sistem İşleminden Sonra Ekranınız İlk Gün ki Görünümüne ve Dokunmatik Hassasiyetine Kavuşacaktır.
Telefonunuzun Düşme Sonucu Kırılan Üst cam / Dokunmatik ile Çercevesinide Değiştiriyoruz. Tecrübeli Profesyonel Ekibimiz Bu Konudada Hizmetinizdedir. Estetik ve Görününtüsü Bozulmuş Telefonlarınızı Sadece Dokunmatik / Üst Cam Değişimi ile Kullanmak Zorunda Değilsiniz. İsterseniz Siz Değerli Müşterilerimize Çerçeve / Kasa Değişiminide Yapıyoruz. Böylece Telefonunuzun Tüm Görünümünü ilk Gün ki Şıklığına Kavuşturuyoruz.
Yaptığımız Onarımdan Memnun Kalmamanız Durumunda Ekranı Tekrar Kargo Ücreti Ödemeden Bize Göndermeniz Yeterlidir. Gerekli Aktif Testler Yapılıp Memnuniyetsizlik Yaratan Onarım Var ise isterseniz Tekrar Yapılarak Tarafınıza Gönderilecek istersenizde Ücretiniz Siz Değerli Müşterimize iade Edilecektir. Tüm Onarımlarımız 1 Yıl DEMİRADA SERVİS Garantisi Altındadır
Resmi Tailler ve Pazar Günleri Haric Bize Yolladıgınız Telefonunuz Servisimize Giriş Olduktan Sonra Aynı Gün içersinde Onarılacak ve Tarafınıza Gönderilecektir. Cihazınızı Elden Servise Gitirmeniz Durumunda Ortalama 1 Saat İçinde Cihazınızı Onarıp Teslim Etmekteyiz…
Onarım Ücretini Sitemizde Bulunan Banka Hesabımıza Havale veya Eft Yolu ile Ödeyebilirsiniz.
Bizi Tercih Etmeniz Durumunda Telefonunuzu Yurtiçi , MNG , ARAS Kargo Şirketleri ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sevdiklerinizle İletişimi Koparmayın...

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.